Renault Kangoo Multix

Herkes için konfor

Performans ve ekonomi bir arada

Canlı ivmelenmeler, dinamik tepkiler, tüm motor devirlerinde kusursuz tepkiler... Bunlara ek olarak benzersiz yakıt ekonomisi. Sadece 5,0 L / 100 km karma yakıt tüketimi ile Kangoo Multix standartları yeniden belirliyor.

Modüler tasarım

KANGOO Multix, 1/3 – 2/3 katlanabilen ve düz yükleme zemini oluşturabilen arka koltuğu sayesinde, kendi sınıfında devrim yaratıyor. Bu sayede, yükleme alanında benzersiz bir esneklik ve modülarite sunuyor.

Sıradışı bir bagaj

KANGOO Multix’in benzersiz bagajını keşfedin. Son derece fonksiyonel ve darbelere karşı koruma özelliğine sahip bagajda, modüler bir bagaj ayırıcı da yer almaktadır.

Engelli Erişimi

Engelli erişimli araçlar üzerinde yaptığımız çalışmaların sonucu, engelli kişilere özel araçlar sunabiliyoruz.

İç Donanım
Dış Donanım
Performans

Teknik Özellikler

Azami Devir

4000 d/d

.

Azami Hız

170 km/s

.

0-100 Km Hızlanma

12.3 saniye

.

Multimedya

R-Link

Ön konsola entegre internet bağlantılı multimedya sistemi Renault R-link, online olarak çok sayıda bilgiye erișim sağlıyor. Navigasyon, telefon, multimedya, uygulamalar...

Telefon

Telefon etmek çok kolay! Araç dururken bir numara girebilir ve dokunmatik R-Link ekranında telefon defterinizde arama yapabilirsiniz. Hareket halindeyken, ses tanıma özelliği sayesinde ellerinizi direksiyondan, gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmaz! Dahası, aracınıza döndüğünüzde telefon defteriniz R-Link ile otomatik olarak senkronize edilir ve defterdeki kişilerin listesi ve fotoğrafları görüntülenebilir (telefonunuzun özelliklerine bağlıdır).

Navigasyon

R-Link navigasyon uygulaması en uygun rotanın hesaplanması ve geniş ekranda gösterimiyle işinizi kolaylaştırıyor. Yolda asla zaman kaybetmemeniz için R-Link navigasyon size rehberlik yapıyor, yakıt tüketiminizi azaltmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamalar

Yüklenmiș uygulamalardan yararlanın (e-posta, R-Link Tweet, Renault Yardım, hava tahminleri). R-Link Store ile, çok sayıda farklı otomobil uygulamalarını keșfedin ve indirin (e-rehber, yakıt fiyatları vb.), haber programları, pratik (TomTom® Places vb.). Eğlenceli, kültürel veya turistik bilgiler içeren uygulamaları da unutmayalım...

Güvenlik

Huzurlu Kullan

 • Isofix bağlantılı koltuklar

  Isofix bağlantılı koltuklar sayesinde çocuk koltuğunuzu güvenle araca monte edersiniz.

 • Elektronik denge programı (Esp)

  Elektronik denge programı Esp, aralıksız olarak aracın hareketini izleyerek, aracın güvenli şekilde istikametini korumasına yardımcı olur. Bunlara ek olarak, sistem Yokuş kalkış desteği ve Yol tutuş desteği (Extended grip) fonksiyonlarını içerir.

 • Hız sabitleyici

  Hızınızı dileğinizce sınırlayabilir veya sabitleyebilirsiniz.

 • Yağmur ve far sensörü

  Hava karardığı zaman otomatik yanan farlar ve yağmur yağdığında otomatik olarak devreye giren silecekler, sürüş konforunuzu arttırıyor.

 • Yolcu hava yastığı devreden çıkarma

  Torpido üzerindeki bir butonla, ön yolcu hava yastığını devreden çıkarabilirsiniz.

 • Hava yastıkları

  Sürücü ve ön yolcu hava yastıklarıyla KANGOO güvenliğinize önem veriyor.

Konfor

Herkes için konfor

Yol bilgisayarı

Araç ile ilgili tüm güncel verileri, teknolojik gösterge panelinde bulabilirsiniz.

Dinamik konfor

KANGOO, Scenic ile aynı platformu paylaşmaktadır. Bu yüzden KANGOO, eşsiz bir yolculuk konforu sunar.

Elektrikli ön cam kumandaları

KANGOO’nun sürücü tarafında, tek dokunuşla açılıp kapanabilen cam mekanizması bulunur (Extrem versiyonu).

Usb & Bluetooth bağlantılı Cd çalar-Radyo

Kangoo’ nun, Usb ve Bluetooth bağlantılı radyosunda ister Cd dinleyin, ister bir mobil cihazınızda bulunan müzik dosyalarınızı oynatın. Gerçek bir multimedya deneyimine hazır olun.

OTOMATİK KLİMA

İç ortam sıcaklığının ve havalandırmanın elektronik olarak kumanda edildiği klima ile, Kangoo’da ferah ve konforlu yolculuklar yaşarsınız.

Modüler tasarım

Pratik ve Becerikli

Düz yükleme zemini

Tek bir el hareketiyle, 1/3 – 2/3 oranında katlanabilen arka koltuğu sayesinde Kangoo, 2,5m’ lik düz bir yükleme zemini sunar..

Yenilikçi tavan barları

Yenilikçi ve özel tavan barları, ek ekipman gerektirmeden tavan portbagajına dönüșüyor.

Engelli Erişimi

Engelli erişimli araçlar üzerinde yaptığımız çalışmaların sonucu, engelli kişilere özel araçlar sunabiliyoruz.