Dacia Dokker Combi

Tarz ve karakter sahibi

Her şey elinizin altında

Son derece cömert bagajına (800 lt) ilaveten, araç içinde yaşamı kolaylaştıran çok sayıda eşya yerleştirme gözü bulunuyor.

Rekortmen iç hacmi

4,36 metre uzunluğundaki Dacia Dokker'ın ahenkli ve sert çizgileri hem sağlamlığını hem de dinamik performansını yansıtıyor.

Dacia Dokker evi de işi de sağlama alır!

Dacia Dokker yolcularınız için daha fazla alan gerekiyorsa ya da tersine yükleme alanını genişletmek istiyorsanız, bu çok yönlü ve pratik otomobil ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.

Hem kişisel, hem de ticari kullanımlar için mükemmel bir araç

1/3 -2/3 ve portföy şeklinde katlanabilen modülerkoltukları sayesinde, yükleme kapasitesi 3 m3'e ulaşabiliyor.

İç Donanım
Dış Donanım
Performans

Teknik Özellikler

Maksimum hız (km/h)

162

.

Maksimum Güç kW CEE (bg)

66 (90)

.

Yakıt Deposu Kapasitesi (lt)

50 lt

.

Dacia Dokker detayları

Teknik veri sayfası

Dacia dokker fiche technique.jpg.ximg.l 6 m.smart

Boyutlar (mm)

A: Dingil mesafesi 2810 B: Toplam uzunluk 4363 C: Ön sarkıntı 822 D: Arka sarkıntı 731 H: Tavan barları dahil boş yüksekliği 1511 H1: Bagaj kapağı eşiği boş yüksekliği 570 H2: Bagaj kapağı yüksekliği 1094 Y1: Yükleme uzunluğu 1164

Güvenlik

Dacia Dokker son derece güvenilir bir otomobildir

Emniyet kemeri

Yüksekliği ayarlanabilen ön ve arka emniyet kemerleri vücut yapınıza göre kolayca ayarlanabilir.

E

Hava yastıkları

Ön yolcu koltuğuna çocuk koltuğu takmak isterseniz, yolcu yan hava yastığını çıkarmayı unutmayın. Maksimum emniyet için kolay bir işlem.

H

Isofix sistemi

Bu sistem çocuklarınızı ikinci sıradaki üç koltuğa tam bir emniyet içerisinde sabitlemenizi sağlar.

%c4%b1

Güvenlik, güvenilirlik ve tasarrufun birleştirilmesi Dacia bunu sizin için yapıyor. (EPS)

Dokker'da, elektronik denge programı (ESP) ve acil fren destekli (AFU) ABS sistemi sayesinde herşey kontrolünüz altında. Sürücü hava yastığı tüm versiyonlarda standart.Arka yan koltuklar, ISOFIX güvenlik sisteminden yaralanıyor.Dacia ayrıca tasrruf ile eş anlamlı ve sadece fiyattan bahsetmiyoruz. Sessiz 1.5 dCi 90 bg motor etkin ve tutumlu olduğunu kanıtlıyor.Dokker tamamen güvenebileceğiniz bir otomobildir.

Dacia dokker safety 0011.jpg.ximg.l 6 m.smart

Versiyonlar

Tüm versiyonları ve motorları keşfedin

Dokker Ambience

Dokker Ambience motor seçenekleri: 1.5 dCi 90 bg

A

Dokker Stepway

Dokker Stepway motor seçenekleri: 1.5 dCi 90bg

S

Dokker Stepway ideal bir iş ortağı

Gerek işiniz gerekse ailece kullanımlarınızda hafta içinde ve hafta sonunda, bütün ihtiyaçlarınızı akılcı olarak karşılıyor.

İç görünüm

Dokker hem kişisel, hem de ticari kullanımlar için mükemmel bir araç. 1/3 -2/3 ve portföy şeklinde katlanabilen modülerkoltukları sayesinde, yükleme kapasitesi 3 m3'e ulaşabiliyor ve yükleme uzunluğu 1.16 m'den 1.57 m'ye çıkabiliyor. Sınıfının en genişleriarasında yer alan sürgülü yan kapıları ile olağanüstü bir çok yönlülük gösteriyor. Bu kapılar koltuklar yatırıldığında erişimi büyük ölçüde kolaylaştırıyorlar.

Her şey elinizin altında

Son derece cömert bagajına (800 lt) ilaveten, araç içinde yaşamı kolaylaştıran çok sayıda eşya yerleştirme gözü bulunuyor. Torpido paneli üzerinde, tavanda, ön ve arka kapılarda öngörülen saklama birimleri sayesinde, her şey bir hareketle erişilebiliyor.

Dokker Stepway

Dacia gelince akla hizmet gelir.Gerek imalatı, gerekse mekanik organları en katı testlere tabi tutuldu.Bu şekilde, bütün yol tiplerinde ve iklim koşullarında 1.9 milyon km kat edildi.Motor ise uzun yıllardan beri güvenilirliğini kanıtladı. Siz her koşulda ve her an Dokker'ınıza güvenebilirsiniz! Bu çok amaçlı kombinin en çarpıcı özellikleri sadelik, pratiklik, sağlamlık ve rekor iç mekan genişliği olsa da araç dış görünüşü de ihmal etmiyor. Büyük (4,36 m uzunluğunda) Dokker, hem dinamizmini hem de sağlamlığını yansıtan ahenkli bir tasarıma sahip.

Teknoloji

En son yenilikler!

Arka park sensörü

Park manevralarını kolaylaştıran arka park sensörü arkanızdaki engellere karşı sizi uyarır.

Media Nav multimedya sistemi

Yolda hayatınızı kolaylaştırmak için Media Nav multimedya sistemi ile donatıldı. Doğrudan ve sezgisel tasarımı ile bu sitem seyir, telefon, radyo gibi özelliklere erişim sağlar.

Isı Konforu

Etkili ve hızlı bir klima sistemi ile donatıldı.

Aksesuar

Dacia Dokker'ın aksesuarları

Aksesuar seçeneklerimizle Dacia Dokker'ınızı kişiselleştirin

Enlemesine tavan barı

En yüksek standartlara göre test edilmiş enlemesine tavan barları araç ile mükemmel uyum gösterir.

Enlemesine tavan barı

Kolay monte edilebilen bu enlemesine tavan barları Dacia Dokker’a özel tasarlanmıştır.

Kol dayama

Ayarlanabilir eğimi sayesinde ürünü tamamen sürüş konumunuza göre ayarlayabilir, aynı zamanda ürünün iç haznesini pratik bir saklama bölmesi olarak da kullanabilirsiniz.

Bagaj halısı

Yüksek kaliteli bu bagaj halısı bagajın formuyla mükemmel uyum sağlar ve ona kalıcı bir korumayı garanti eder.

Ayrıcı ızgara

Paslanmaz çelikten bölme kafesi kabin ile yükleme alanının etkin şekilde ayrılmasını sağlar ve böylece kullanımlarınıza uygun bir koruma sunar.

Standart çeki demiri

Aracın yük kapasitesinin arttırılması veya çeki demiri üzerine bisiklet taşıyıcı takıldığında bisiklet taşınmasını sağlar.

Krom ızgara

Krom ızgara ile aracınıza şık ve ayrıcalıklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Yan cam rüzgarlığı

Yan cam rüzgârlığı ile camı çok az açarak araç içini havalandırabilirsiniz. Böylece araçtaki yolculara rahatsızlık vermeden havanın dolaşımı sağlanır.

Kuğu boynu çeki demiri

Yüksek dirençli, yüksek performanslı korozyon önleyici boya ile kaplanmış olan bu çeki demiri zor aşınır, güvenlidir ve her tür kullanım için uygundur.