Dacia Lodgy

Dacia Lodgy ile daha ileriye

Her türlü ihtiyacınız için

Her durumda güvenebileceğiniz Dacia Lodgy'yi keşfedin.

Modern ve stilize bir station wagon

İç hacmiyle çok yönlü bir araç.

Her türlü ihtiyaç için geniş bir bagaj

Dacia DNA'sından gelen cömert boyutlarıyla...

Rakipsiz iç hacim

Gerçek 7 koltuğu, 3. sırada diz mesafesi ve tavan yüksekliği bakımından rekor iç mekan genişliği, onu sınıfının en iyilerinden biri haline getiriyor.

İç Donanım
Dış Donanım
Performans

Teknik Özellikler

Maksimum hız (km/h)

175

.

Maksimum Güç kW CEE (bg)

79 (107)

.

Yakıt Deposu Kapasitesi (lt)

50 lt

.

Dacia Lodgy detayları

Teknik veri sayfası

Dacia lodgy j92 ph1 fiche technique.jpg.ximg.l 6 m.smart

Boyutlar (mm)

A: Dingil mesafesi 2810 B: Toplam uzunluk 4498 C: Ön sarkıntı 822 D: Arka sarkıntı 866 D: Boş halde yükseklik 1682 K: Yerden yükseklik 120 H1: Bagaj kapağı açıkken yükleme hacmi 2015 Z1: Arka koltuklar yerindeyken yükleme alanı uzunluğu

Özellikler

Dacia Lodgy'nin avantajları

Kolayca erişilebilen gerçek 5 ve 7 koltuklu olarak sunulan Dacia Lodgy gerektiğinde çok cömert olmayı biliyor. Sizin konforunuz için, 3. sıraya kadar büyük bir alan, özenli bir iç tasarım, modern olduğu kadar pratik donanımlar ve sınıfının en iyileri arasında yer alan bir bagaj hacmi sunuyor.

Geniş kabin

Bütün aileyi ağırlamak için tasarlanan cömert bir alan, araç içinde yaşamı kolaylaştırmak için ayrıntılı şekilde düşünülmüş eşya yerleştirme gözleri...7 gerçek koltuğu, 3. sırada diz mesafesi ve tavan yüksekliği bakımından rekor iç mekan genişliği, onu sınıfının en iyilerinden biri haline getiriyor. Lodgy aynı zamanda bütün iç mekanda homojen bir ısı konforu sağlayan etkin bir klima sistemi sunuyor.

Tr dacia lodgy performans.003.jpg.ximg.l 6 m.smart

Dacia Lodgy ihtiyaçlarınıza uyum sağlar.

Dacia Lodgy bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Yükleme hacmini arttırmak mı istiyorsunuz? Siz isteyin... O bütün isteklerinizi yerine getirir. 2. sıradaki koltuklar 1/3 - 2/3 yatırılabiliyor. Ayrıca 3. sırada olduğu gibi portföy şeklinde de katlanabiliyor. Böylece 3. sırayı muhafaza ederek veya araçtan çıkararak 7 koltukludan 2 koltuklu düzene kolayca geçebilirsiniz. Dacia Lodgy’nin yükleme hacmi de rakipsiz. 7 koltuklu düzende bile 207 litre bagaj kapasitesi sunuyor ve bu rakam 2 koltuklu düzende 2617 litreye kadar çıkabiliyor. Üstelik, alçak bagaj eşiği her türlü hacimli eşyayı yerleştirmek için son derece pratik. Artık iç mekân genişliği ile yükleme kapasitesi arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız. Lodgy ile bundan böyle her ikisine de sahipsiniz! Pratik yönden bakıldığında, Dacia Lodgy bununla da kalmıyor. Kabin içinde akıllı biçimde dağıtılmış 30 litreye kadar saklama alanı ve kolayca erişilebilir torpido paneli üzerinde bir ilave eşya yerleştirme gözü sunuyor.

Dacia lodgy j92 ph1 look 002.jpg.ximg.l 6 m.smart

Lodgy Stepway Versiyon

Daha ilk görüşte Lodgy Stepway tüm bakışları üzerine çekiyor. Krom renk ön/arka koruma kızakları ve sis far yuvaları, genişletilmiş çamurlukları, çift renkli tavan barları ve krom renk dış dikiz aynaları ona maceracı bir görünüş kazandırıyor.

Tam donanımlı!

Isıtma ve klima sistemi, hız sabitleyici ve elektrikli arka camlarıyla Dacia Lodgy çok konforlu. Bağlantıda kalmanızı sağlamak amacıyla eklenen Bluetooth ve USB bağlantılı son derece pratik MEDIA NAV multimedya sistemi, entegre uydu destekli seyir sistemi, TMC trafik bilgileri ve AHA uygulamasını da unutmayalım.

Dış görünüm

Daha ilk görüşte, Lodgy Stepway tüm bakışları üzerine çekiyor. Krom renk ön/arka koruma kızakları ve sis farı yuvaları, genişletilmiş çamurlukları, çift renkli tavan barları ve krom renk dış dikiz aynaları ona maceracı bir görünüş kazandırıyor.

İç görünüm

Kabin içinde, Stepway imzalı yeni döşemesi, deri direksiyon simidi ve sedef mavi dokunuşlarla canlandırılan torpido paneli aracın güçlü kişiliğini sergiliyor. Bu renk kombini koyu karbon iç ambiyans ile hoş bir kontrast oluşturuyor ve versiyonun dinamizmini vurguluyor.

Teknoloji

Tam donanımlı!

 • Yol bilgisayarı

  Yolculuk parametreleriniz her an görüntülenir. Kalan yakıtla gidilecek yol, yakıt tüketimi, katedilen mesafe...

 • Arka park sensörü

  Park manevralarınızı basitleştiren Arka park yardımı sayesinde çok daha rahat edeceksiniz.

 • Hız ayar ve sınırlayıcı

  Aracınızı iç rahatlığı ile sürmenize yardımcı oldukça pratik bir hız sınırlayıcı var.

 • Media Nav multimedya sistemi

  7"(18 cm) dokunmatik ekranı ile kolay ve kullanıcı dostu Media Nav altı fonksiyona kolay erişim sağlar.