Renault Megane HB

Tutkularına uyan

Gelişmiş performans tutkusu

Sürüş keyfi, artık daha da tutkulu. Yeni Renault MEGANE’ın motorunu daha da geliştirmek için, yarışlarda edinilen know-how’dan yararlanıldı.

Yoğun tutkular

Şık formu, özgün çizgileriyle Yeni Renault MEGANE. Güçlü tarzını yansıtan dışa dönük tasarımıyla seçimini tutkudan yana kullananlar için tasarlandı. Yeni Renault MEGANE gerçek tutkuyu tatmanız için sizi direksiyonuna davet ediyor. Adrenalinizin yükselmesine izin verin, tutkularınıza uyanın.

Teknolojik tutkular

Kokpitte yerinizi alın, tutkularınıza uyanın. Yeni Renault MEGANE’da size sıra dışı bir pilotaj deneyimi sunmak için her şey ayarlandı. 8,7“ büyük dikey dokunmatik ekran, R-LINK 2, Head-up Display, Multi-Sense…Yoğun tutkularınız için!

Yüksek teknolojili sürücü bölmesi

Yeni Renault MEGANE'ın sezgisel gösterge paneli ve geniş orta konsolu teknolojileriyle sizi her yönden kuşatır.

İç Donanım
Dış Donanım
Performans

Teknik Özellikler

Yüksek Teknolojili Sürücü Bölmesi

8,7" Dokunmatik Ekran

Renkli Head Up Display ve 7" dijital renkli TFT gösterge ekranıyla en önemli bilgiler gözünüzün önünde.

Sürüş Deneyimizi Kişiselleştirin

MULTI-SENSE Teknoloji

Ruh haliniz ve gereksinimize göre 5 sürüş modundan birini seçin.

Full Led Pure Vision Farlar

%20 Daha Güçlü Işık

Geceleri bile optimum görüş alanından faydalanın.

Teknoloji

Teknolojik donanımlarını deneyimleyin

Yüksek teknolojili sürücü bölmesi

Yeni Renault MEGANE'ın sezgisel gösterge paneli ve geniş orta konsolu teknolojileriyle sizi her yönden kuşatır. Akıcı torpido tasarımının ve R-LINK 2 multimedya sisteminin 8,7" dokunmatik ekranının tadını çıkarın. Renkli Head Up Display ve 7" dijital renkli TFT gösterge ekranıyla en önemli bilgiler gözünüzün önünde. MULTI-SENSE ile otomobilinizi kullanırken yepyeni duygular tadacaksınız.

Renault megane bfb ph1 features 002.jpg.ximg.l 6 m.smart

Full Led Pure Vision Farlar

Geceleri bile optimum görüş alanından faydalanın. Full LED teknolojisinin ürettiği beyaz ışık neredeyse güneş ışığı gibidir ve standart halojen lambalara göre %20 daha güçlü ışık verir.

2

Eller serbest park sistemi

Göz açıp kapayıncaya kadar park edin. Direksiyonun bir dönüşüyle, paralel olarak park edin. Eller serbest park sistemi sensörleri, park alanının biçimini tespit eder, mevcut alanı hesaplar ve manevrayı gerçekleştirir.

Renault megane bfb ph1 features 006.jpg.ximg.l 6 m.smart

Dijital gösterge panelinin avantajlarından faydalanın

Dijital gösterge panelinizin sağladığı bilgileri en rahat bir şekilde okuyabilirsiniz. 7" özelleştirilebilir ekran gündüz ve gece sabit ve kontrastlı bir görüntü sunar.

Renault megane bfb ph1 features 005.jpg.ximg.l 6 m.smart

Renkli Head Up Display ekranından faydalanın

Dijital gösterge panelinizin sağladığı bilgileri en rahat bir şekilde okuyabilirsiniz. 7" özelleştirilebilir ekran gündüz ve gece sabit ve kontrastlı bir görüntü sunar.

1

Sürüş deneyiminizi kişiselleştirin

MULTI-SENSE teknolojisini keşfedin. Segmentinde bir ilk olan bu teknoloji ruh halinize ve gereksinimlerinize göre 5 sürüş modundan birini seçmenize olanak tanır. Modların her biri motorun tepkiselliğini, koltuk masajının şiddetini, motor sesini , iç aydınlatma ortamını ve diğer sürüş ayarlarını etkiler.

2

Aktif güvenlik

Sürüşünüzü daha güvenli hale getirin

 • Kör nokta uyarı sistemi

  Görüş alanınızı genişletin. 30 km/sa ve 140 km/sa arasındaki hızlarda aktiftir ve sizi uyarmak için bir uyarı ışığı kullanır.

 • Adaptif Cruise Sistem

  50 km/sa ve 140 km/sa hızları arasında, Adaptif Cruise Sistem önünüzdeki araçla aranızdaki ideal mesafeyi korumak için fren yapar ya da hızlanır.

 • Aktif Acil Fren Destek Sistemi

  Önünüzdeki araçla aranızdaki mesafeyi hesaplar ve görüntüler. Çarpışma riski ortaya çıktığında görsel ve sesli sinyallerle anında uyarılırsınız.

 • Euroncap Testlerinde 5 yıldız

  Bu test Avrupa Referansıdır ve araç güvenliğini 4 kritere göre değerlendirir; güvenlik yardım teknolojileri, çocuk yolcu koruması, yetişkin yolcu koruması ve yaya koruması.

 • Yokuşta kalkış destek sistemi

  Daha rahat kalkış yapabilmeniz için frenleri aktive ederek aracı 2 saniyeliğine duraklatır.

Multimedya

R-LINK 2 dokunmatik tableti keşfedin

Sezgisel ve ergonomik

Geniş ekranı, büyük simgeleri ve kolay anlaşılır menüleriyle R-LINK 2 çok sayıda fonksiyona göz açıp kapayıncaya kadar ulaşabilmenizi sağlar.

Tercihlerinize bir tıkla ulaşın

Yatay 7" veya dikey 8,7" ekran formatlarından birini tercih edebilirsiniz. R-LINK 2 ayrıca 6 kullanıcı profili oluşturmanıza olanak tanır.

İnternet bağlantısının tadını çıkarın

R-LINK 2 multimedya sistemi Yeni Renault Megane'ın tüm fonksiyonlarına kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan gerçek bir kontrol merkezidir; Radio, navigasyon, sürüş yardımı ...

R-Link Store'u keşfedin

Tabletinizi R-LINK Store'a bağlayıp özelliklerini arttırın. Otomotiv kullanımı için özel olarak tasarlanmış çok çeşitli ücretsiz veya paralı uygulamaya sınırsız erişimin tadını çıkarın.

Konfor

Konforu yeniden keşfedin

Ultra konforlu koltuklar

Yeni Renault MEGANE ile her yolculuk keyifli. Konturlu ön koltuklar vücudunuzu sarar ve çift yoğunluklu köpük dolgusuyla mükemmel destek sağlar. Yükseklik ve sırt ayarlama fonksiyonuyla oturma konforunuzu artırır.

Eşya Gözleri Yolculuk Yaparken Hayatınızı Kolaylaştırır

Açılabilen orta kol dayanağı 3 litre kapasiteli bir eşya gözünü gizler.

Genişliği yolcularınızı çok mutlu edecek

Yeni Megane'ın arka koltuğundaki yolcular konforlu diz mesafesi ve geniş dirsek dayanağından faydalanır. Onların konforuna özen gösterirken 434 litrelik hacimli geniş bagaj tasarlamaktan da geri kalmadık.

Aksesuarlarını keşfedin

Yeni Renault MEGANE'ınızı kişiselleştirmek ister misiniz?

İç Görünüm

 • Halı paspas

  Otomobilin içi ile mükemmel uyum sağlayan bu halı paspaslar aracın tabanını korur. Ref.8201614869

 • Bagaj havuzu

  Otomobilin yükleme alanını koruyan bu kaplama hem kolay takılır hem de araca çok şık bir görünüm kazandırır. Ref.8201615210

 • Bagaj filesi

  Eşyalarınızın taşıma sırasında güvenli bir şekilde durmasını sağlarken, bagaj bölmesi düzenlemenize de olanak verir. Ref.7711422533

 • Ceket askılığı

  Kıyafetlerinizi buruşturmadan rahatça taşımanıza yardımcı olur. Ref.7711578137

 • Işıklı kapı eşiği

  Otomobil ile mükemmel uyum sağlayan bu kapı eşik kaplamaları ile hem araca daha şık bir görünüm katar hem de kapı eşiklerinin korur. Ref.8201577970

 • Tablet tutucu

  Kafalık arkasına takılan bu İpad tutucu ile arka koltukta oturanlar daha konforlu bir yolculuk geçirirler. Ref.7711574991

 • Kauçuk paspas

  Otomobilin tekrar satılma zamanı geldiğinde hala yeniymiş gibi görünmesini sağlayarak orijinal zemin kaplamalarını korur. Ref.8201618013

Dış Görünüm

 • Tavan bagajı

  Quickfix tavan barları üzerine monte edilen tavan bagajı sayesinde otomobilinizde ekstra bir yükleme alanına sahip olursunuz. Ref.7711578086 (300-500 Litre)

 • Bisiklet taşıyıcı

  Kullanımı ve montajı kolay olan bu bisiklet taşıyıcı Renault’ya özel olarak üretilmiştir. Ref.7711577325

 • Köpekbalığı anten

  Köpekbalığı yüzgeci biçimli anten otomobilinizin tasarım ve dinamiğini güçlendirir. Ref.8201643012 (Platin Gri, 8201638593 Siyah)

 • Alüminyum jantlar

  Daha dikkat çekici bir görünüm katmanın yanı sıra, otomobil satılmak istendiğinde ekstra değer katan bir aksesuardır. Ref.403002961R 17’’ Celcium Alüminyum Jant

 • Gizlenebilir çeki demiri

  Çeki demiri Renault tarafından güvenilirlik, yüksek dayanıklılık ve sağlamlık sunmak üzere özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Aletsiz sökülebilen bu çeki demiri estetik ve kullanım konforunu bir arada sunmaktadır. Ref.7711780840

 • Kayak taşıyıcı

  Kolay monte edilebilen bu kayak taşıyıcı Renault standartlarında özel olarak üretilmiştir. Ref.7711420778 (4 çift)